Bilinçaltımız, biz kendi deneyimlediğimiz olayların yaratılıma uğraşırız, tüm travmaların, yargıların, kararların, davranış alışkanlıklarının, bakış açılarının kayıtlı olduğu bir bilgisayar. Geleceğimizi söyleyin, güncel olalım ya da olmayalım artık bu kayıtlarım ve bakış açılarıdır. Zaman zaman bakış açıları ve inançlar.

Erişim Barları ile, istedikleri için, budurumun açılmasını engelliyoruz, başımız, parasında, Farkındalık, Yaşlanma, Güç gibi 32 noktaya hafifçe dokunarak serbest bırakıp buradaki negatif duygu yüklerini nötrleriz. Bu işlem bilgisayarında silmek basmak gibi düşünülebilir. Bu şekilde hayallerimizle yaratımlarımız arasına giren olumsuz inanç ve duygularımızı ortaya çıkarmış oluruz. Bu çalışmanın amacı, bir başka deyişle, bir travma ve olumsuzlukların dönüştürülmesini sağlamaktır.

Başın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansı. İnsanların farklı şekilde işlev yapmalarına, değişimlerine ve hayatlarında olasılıklara açık olmalarına yardım eden bir terapi.

Bedenimizle bağlantılı bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aldığımız; düşünce, fikir, inanç ve görüşleri saklar. Bu noktalar; sözel proseslerle ele aldığımız, kaynak olarak tanımladığımız bilgilere dayalıdır. Bu nedenle barsların çalıştırılması, dinamik bir ihtiyaçtır.

Bars noktaları; bedeninizle doğrudan bağlantılıdır. Barsların çalışmaya başlamasını takip eden zaman içinde; düşüncelerin, duyguların, hislerin ve enerjilerin hücreler üzerinde yarattığı etkileri de serbest bırakır.

Bilimsel bir dille anlatmak istersek, The Bars; baştaki 32 noktaya dokunarak hayatınızın o alanını sınırladığımız düşüncelerin elektriksel donanımını temizlemeyi içeren, dinamik değişime yönelik, uygulamalı bir vücut işlemidir.

Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy