ŞOK GAZETESİ:NAZARI BİLİMSEL OLARAK ÇÖZDÜ.Yıllardır güzelleşmek uğruna bıçak altına yatan sanatçı ve mankenlerin, nazar tehlikesiyle karşı karşıya oldukları iddia edildi. Türkiye'de bilimsel olarak nazar olgusunu kanıtladığı iddia edilen metafizik uzmanı Gökhan Hani, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, en fazla nazara maruz kalacak kişiler arasında yer alıyor. Erdoğan'ın at üstünden düşmesi de bir nazar sonucu olarak ortaya çıktı. Başbakan, nazara karşı çıplak ayakla toprağa basmalı" dedi.

 
"Her Yönüyle Nazar Tahlili" kitabının yazarı metafizik uzmanı ve araştırmacı-yazar Gökhan Hani, nazar ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. En fazla fiziki güzelliği olan, varlıklı ve sürekli halkın gözü önünde olan başarılı kişilere nazar değindiğini iddia eden Hani, "Türkiye'de sanatçı, sporcu, politikacı ve sosyetik kişiler daha çok nazara maruz kalıyor. Botoks, lazer ve silikon gibi defalarca estetik ameliyat geçiren Deniz Akkaya, Seda Sayan, Ceylan, Petek Dinçöz, Demet Şener, Gülben Ergen ve Sibel Can'a nazar, kolay ve direkt olarak değmektedir. Ayrıca, sürekli televizyonda görünen İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil'e de nazar değmiştir. Bu iki sanatçının ayaklarında ödem oluşması ve yaşadıkları çeşitli hastalıklar, tamamen bir nazar sonucudur" diye konuştu.

 
"Sanatçı, manken ve sporcular dışında, özellikle politikacılar nazara karşı çok dikkatli olmalıdır" diyen metafizik uzmanı Gökhan Hani, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın attan düşmesi, bir nazar sonucu ortaya çıkmıştır. Avrupa ve Türkiye'de siyasetteki başarısının yanında, karizmatik kişiliği ile halk arasında sevilip tanınan Erdoğan, sağlığı için nazara karşı çok dikkatli olmalıdır. Başbakan, nazara karşı haftada iki defa çıplak ayakla toprağa basarak nötrlenmelidir" şeklinde konuştu.

 

"MAVİ VE SARIBAL GÖZLERE DİKKAT"
Merkezi Kanada'da bulunan Uluslararası Metafizik Akademisi'nde 4 yıllık bir eğitim çalışması sonucunda, Türkiye'de evrensel anlamda nazar olgusunu bilimsel olarak yazdığı nazar kitabında kanıtladığı iddia edilen Gökhan Hani, mavi ve sarı bal renkli gözlere dikkat edilmesi gerektiğini söyledi. Türkiye'de evrensel anlamda nazar olgusunu bilimsel olarak inceleme altına aldığını iddia eden metafizik uzmanı Hani, "Mavi, kahverengi, siyah, yeşil, ela, gri, menekşe ve sarıbal renkli gözlü bin kişi üzerinde laboratuar ortamında radyolojik alfa (sarsıcı) beta kırıcı ve gama yakıcı ışınlarının insan ve madde üzerindeki etkisini ölçtük. Sonuçta, nazarın insan gözündeki ftoreseptörlerin kasılması sonucunda açığa çıkan enerji boyutunu ortaya çıkardım. Buna göre, en fazla nazar vuran göz renkleri mavi ve sarıbal renkli gözlerdir. Bu renklerde gözlere sahip olan kişilere dikkat edilmeli, çünkü en çok bu renklerde gözlere sahip olan insanlar nazar vurur. Nazar, bilinçli hale getirilmeli. Bir olayda nazara uğradığını düşünen insan, en kısa sürede çıplak ayakla toprağa 2 dakika basmalı ve negatif enerjisini topraklayarak, nötrlemeli ve bir şekilde enerjisini boşaltmalıdır" açıklamasını yaptı.


 

Nazar, gözdeki retina kısmında bulunan ftoreseptör sinirlerinin kasılması sonucu açığa çıkan negatif ve pozitif göz akım ışınım akımına bilimsel olarak 'nazar' denir. Bilimsel olarak daha çok kimlere nazar değer, kadın ve erkek nazarı, nazarın psikolojik ve fizyolojik açılımları, nazarın göz renkleri ile olan ilişkisi, aşk ve sevgiye vurulan nazarlar, nazardan korunma yolları gibi konuların yer aldığı 198 sayfalık "Her Yönüyle Nazar Tahlili" adlı kitapta, nazar olgusuna dair insanlara çarpıcı mesajlar veriliyor.

 

 

Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy